Apie mus

UAB „Vairavimo linija“ vairavimo mokykla įkurta 2002 metais. Nuo to laiko pas mus dirba atestuoti teorijos dėstytojai bei profesionalūs praktinio vairavimo instruktoriai. „Vairavimo linija“  mokykla per kelerius savo egzistavimo metus jau paruošė daugiau nei 3000 vairuotojų. Mes didžiuojamės gerais mokinių rezultatais laikant valstybinius egzaminus VĮ „Regitra“. Ateik ir sužinosi kaip teisingai, o, svarbiausia, saugiai vairuoti automobilį, kuris yra toks svarbus dabartinėje visuomenėje. Garantuojame paslaugų kokybę, šiltą bendravimą, dėmesį ir atidumą kiekvienam mokiniui.

Teoriniam mokymui paruošta paskaitų auditorija bei kompiuterių klasė. Auditorijoje įrengta daug vaizdinių priemonių, tokių kaip: magnetinės lentos su sankryžomis, automobilių maketai, multimedia sistema ir pan. Jūs rasite daug stendų, plakatų apie automobilių vairavimą, jų eksploatacijai naudojamas dalis. Rekomenduosime kaip jas pasirinkti. Kompiuterių klasėje jūs galite susipažinti su naujausia KET programa.

B kategorijos praktinio vairavimo mokymo trukmė 30 ak. val. (15 vairavimo pamokų). Vairavimo vietą ir laiką galėsite pasirinkti patys. Vairuoti mokome tik gerais, techniškai tvarkingais automobiliais VW POLO 2008 m., VW GOLF 6+ 2010 m. Jūs patys galėsite pasirinkti, kurį automobilį norėsite vairuoti.

REGISTRACIJA