Naudinga informacija

 

PAVAROS

1 pavara nuo 0 km/h iki 20km/h 2 pavara nuo 20 km/h iki 40 km/h 3 pavara nuo 40 km/h iki 60 km/h
4 pavara nuo 60 km/h iki 80 km/h 5 pavara nuo 80km/h iki 220 km/h Važiuojant pavarą galima išjungti, tik kai sustoja automobilis.

POSŪKIAI

1. Posūkius reikia rodyti iš anksto už 30 metrų iki posūkio arba kito manevro, tuo metu mes įspėjam vairuotojus, kurie važiuoja iš galo. 2. Labaj daug vairuotojų nerodo posūkio signalo manevruojant, bet jie labaj svarbūs.

MANEVRAVIMAS

1. Manevruojant reikia visada apsižiūrėti visus veidrodžius, jei nėra kliūties rodome posūkį , dar karta žiūrime į veidrodį , tik po to sūkame vairą manevro link. 2. Norint pabaigti manevrą , reikia vėl pažiųrėti į veidrodžius , parodyt posūkį , kad norime sugrįžti , tik pamatant automobilį galiniame veidrodyje, reikia pravažiuoti 50 metrų, tik tada pradėti grįžti į savo juostą.

KRITINĖS KLAIDOS

1. Kritinės klaidos yra tos ,po kurių egzaminas jau nebetęsiamas. 2. Padarius kritinę klaidą automobilis stabdomas ir jūs grąžtate į Regitrą 3. Nekritinės klaidos yra tokios klaidos po kūrių egzaminas gali tęstis iki aštuonių nekritinių klaidų.
4. Specifinės klaidos yra tokios klaidos po kūrių egzaminas tęsiamas iki šešių specifinių klaidų , po to egzaminas stabdomas. 5. Specifinė klaida yra tokia klaida kuri kartojasi šešis kartus. Pvz: viena ir ta pati klaida kartojasi šešis kartus (šešis kartus užgęso automobilis)

KAIP SUVALDYTI SAVE IR STRESĄ EGZAMINO METU?

Neskūbėti, pradedant laikyti egzaminą. Pradžioj susipažinkite su Egzaminatoriumi, pakalbėkite su juo, nusiraminkite. Prieš sėdant į automobilį, atsiminkite savo pirmą vairavimo pamoką, kurioje vairavimo instruktorius jųs mokino taisyklingai sedėti, kaip įjungti artimųjų šviesų žibintus, kaip įjungti pavaras ,kur yra posūkiai, rankinis, avarinė šviesos signalizacija ir nepamirškite užsisegti saugos diržo. Pabandykite pavažinėti su transporto priemonę, priprasti prie jos gabaritų, pastabdykite daugiau, pajudėkite iš vietos dešimt kart stabdant ir pradedant jūdėjimą iš vietos. Tokiu būdu jūs greičiau priprasite prie sankabos, tuo metu praeis gana ilgas laiko tarpas ir jūs nusiraminsite. TIK TADA PRADĖKITE PRAKTINĮ VAIRAVIMO EGZAMINĄ.

REGISTRACIJA