SLAPUKAI IR PRIVATUMO POLITIKA

Mums rūpi klientų privatumas, todėl šioje skiltyje pateikiame mūsų interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir jos naudojimo principus.

Kas yra slapukai?
Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile. Slapukus naudoja daugelis pažangių internetinių svetainių Lietuvoje ir užsienyje. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai.

Mūsų svetainėje slapukai naudojami tam, kad nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, įsiminti atliktus veiksmus (pvz. svetainės kalbos pasirinkimas), pateikti Jums aktualiausią informaciją, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką.

Mūsų svetainėse naudojami slapukai:

session cookie – sesijos metu suteikia galimybę vartotojui greičiau naršyti puslapyje (galioja 1 mėn. po naršyklės uždarymo);
has_js – nustato, ar vartotojo naršyklė palaiko javascript programavimo kalbą (užmirštama iškart po naršyklės uždarymo);
s_cc – fiksuoja lankomumo statistiką (užmirštama iškart po naršyklės uždarymo);
s_ev21 – fiksuoja lankomumo statistiką (galioja 5 metai po naršyklės uždarymo);
s_sq – fiksuoja lankomumo statistiką (užmirštama iškart po naršyklės uždarymo);
Naršydami mūsų svetainėse sutinkate, kad su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

Informacijos saugumas
Apie interneto svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopščiai saugome nuo neteisėto jų tvarkymo. Visi duomenys apie klientus (vardas, pavardė, tel. numeris, adresas, el. pašto adresas), po registracijos patvirtinimos, saugome 1 metus, jei klientas pageidauja pašaliname visą informaciją iškarto po užsakymo įvykdymo.

IP adresai
Administruojant interneto svetainę, naudojami jos lankytojų kompiuterių IP adresai. IP adresas – tai kompiuterį identifikuojantis unikalus kodas tinkluose.

Atsakymai į Jūsų klausimus:
Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu vgmokykla@gmail.com.

REGISTRACIJA